SERDECZNIE ZAPRASZAM DO MOICH GABINETÓW W MILICZU I KROTOSZYNIE

O mnie

Witam Państwa na mojej stronie internetowej. Otwierając moją praktykę prywatną kierowałem się pasją do mojego zawodu i staram się ją prowadzić z pełnym zaangażowaniem.

Kiedy w 1996 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Poznaniu, wiedziałem, że obrałem właściwą drogę. Kontynuując zdobywanie wiedzy, w 2000 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej. Ustawicznie biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, które umożliwiają mi pogłębianie wiedzy, podnoszenie kwalifikacji oraz pozwalają mi na bieżąco śledzić postępy w stomatologii.

Od 2008 roku zajmuję się implantologią i implantoprotetyką, które w stomatologii są przełomowe, ponieważ pozwalają w pełni odtworzyć funkcję żucia i przywrócić komfort nawet u osób z całkowitym bezzębiem. Priorytetem jest dla mnie komfort pacjenta, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie i bez zniecierpliwienia. Staram się, aby moje leczenie wyglądało tak, jakbym to ja był pacjentem i jakiego podejścia lekarza oczekiwałbym.

Wizyta w gabinecie dentystycznym kojarzy się najczęściej z niemiłymi wspomnieniami, więc za swój obowiązek uważam zapewnienie moim pacjentom bezpieczeństwa i miłej atmosfery, żeby ponowna wizyta w mojej poradni nie powodowała niepotrzebnego stresu.

 

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!